We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

PREDANÉ - LUXUSNÉ VILY na ostrove BALI s bazénom len 100 m od pláže- Vynikajúca investičná príležitosť!!!!

Internal ID: 1193
Street: Bali
Category: Houses
Type: Sale
House type: Villa
Other:
550 000 €

Property description

BALI
Na tomto svete neexistuje také miesto ako Bali. Čarovná zmes kultúry, ľudí, prírody, aktivít, počasia, kulinárskych špecialít a nočného života. Ostrov situovaný na rovníku v Pacifickom oceáne. Jeho skvelá lokalita, ponúka celoročne leto. Na ostrove je tropická klíma s teplotami 27-34 stupňov počas celého roka. Priemerné denné teploty sú 30 stupňov Celzia a nočné 27 stupňov.

LUXUSNÉ VILY - POPIS - ARCHITEKTÚRA
Exkluzívny projekt pozostávajúci z troch Luxusných vil na ostrove Bali v Indonézii je situovaný len 100 m od pláže. Trojpodlažné vily s bazénom a vírivkou pozostávajú z troch samostatných spální, každá s vlastnou kúpeľňou a šatníkom, obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Na najvyššom poschodí sa nachádza relaxačná strešná terasa s prekrásnym výhľadom na oceán. Úžitková plocha od 200 m2, veľkosť pozemkov od 2.0 árov. Použité konštrukčné materiály sú najvyššej kvality a interiérový dizajn zabezpečujú špičkový architekti. Vily sú plne zariadené v elegantnom dizajne so zameraním na prepychové prvky (kameň, sklo, drevo...).
Obytný priestor je štylizovaný v koncepte vzdušného dizajnu s oknami od podlahy až po strop pre dosiahnutie prirodzeného denného svetla pôsobiacim luxusným dojmom. Každý detail má svoj dôvod. Precízne zvolený dizajn a materiály sú špeciálne navrhnuté a vyrobené na mieru pre tieto domy. Vilu obkolesuje tropická záhrada s trávou, vonkajším sedením, palmami a ďalšími okrasnými porastami.

Tieto podmanivé vily sa nachádzajú v nádhernej a pokojnej oblasti na najlepšom mieste Echo Beach v Pererenan, pár minút od centra Canggu a zároveň v blízkosti najprestížnejšej medzinárodnej školy na Bali, ktorá je vzdialená len 15 minút. V neďalekom Tanah Lot sa buduje golfový rezort. Vzdialenosť od letiska 1 hodina.
Vďaka skvelej polohe Vám vily ponúkajú slobodu a flexibilitu pri vytváraní dokonalého rodinného domu, pracovného priestoru, alebo zhodnotení investície prenajímaním tejto prekrásnej vily (návratnosť cca 5 rokov)

LOKALITA
Pererenan je očarujúca prímorská dedinka, ponúkajúca malebnú zmes zvlnených zelených ryžových polí a závideniahodných miest na surfovanie. Pobrežie, ktoré je lemované plážou s čiernym pieskom, vďačí za svoje jedinečné sfarbenie sopečnej činnosti na ostrove. Pererenan, ktorý sa prepája s trendovým Canggu sa stáva čoraz obľúbenejším miestom medzi cestovateľmi, no stále si zachováva uvoľnenejší balijský nádych. Susedné Canggu, ktoré je dostupné prechádzkou po pláži, alebo 5 minút jazdy autom ponúka veľký výber reštaurácií, SPA, butikov a obľúbených plážových podujatí. Smerom na západ sa nachádza ikonický prímorský chrám Tanah Lot, vzdialený približne 10 kilometrov, odkiaľ sú obzvlášť krásne výhľady pri západe slnka.

EXKLUZÍVNA SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI
Vďaka exkluzívnej správe nehnuteľnosti sa vlastníctvo nehnuteľnosti stane bezstarostným. Všetky služby sú navrhnuté tak, aby sa vlastníctvo nehnuteľnosti stalo radostnou, efektívnou a bezproblémovou voľbou životného štýlu.
- Kompletné spravovanie: Zahŕňa marketing, prenájom, distribúciu, účtovníctvo, administratívu, kontrolu a úplné mesačné výkazy.
- Upratovacie služby: Prémiové upratovacie služby dodávajú nehnuteľnostiam nádych 5-hviezdičkového hotela.
- Údržbárske služby: Skúsený a profesionálny tím údržby sa postará o Váš majetok.
- Inšpekčné služby: Najmä v časoch, keď môže byť cestovanie obmedzené, mesačná inšpekčná služba poskytne vlastníkom nehnuteľností plnú kontrolu nad ich majetkom.
- Bezpečnostné kamery: Váš domov a majetok bude v bezpečí vďaka monitorovaniu okolia pomocou pripojenej kamery.

Projekt je ukončený na kľúč aj so zariadením ako vidno na vizualizáciách.
Aktuálne sa začína realizácia nového luxusného projektu 4 víl každá s vlastným bazénom a 5-árovým pozemkom v lokalite SESEH.
Neváhajte nás kontaktovať.
Viac detailov na požiadanie.

CENA
550 000 €
Veľkosť pozemku: od 2.0 árov
Úžitková plocha: od 200m2
3 spálne, každá s vlastným šatníkom a kúpeľňou
1 bazén
1 vírivka
strešná terasa
ZAHRNUTÉ V CENE:
Poplatok maklérovi, právny servis
Cena zodpovedá plne zariadenej vile v štandarde
CENA NEZAHŔŇA:
1% notársky poplatok

KONTAKT:
Mgr. Jana Štěpánková
tel: 0918709038
mail: stepankova@horizontreal.sk

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
new Building
Usable area:
200 m2
Land area:
200 m2
Number of floors:
3
:
4
Balcony:
yes
Number of bathrooms:
3
:
no
:
yes

Broker

Mgr. Jana Štěpánková

Mgr. Jana Štěpánková

broker

  • Slovensky
  • Česky