Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Financovanie

Realitná kancelária Horizont Real v záujme uľahčenia celého realitného procesu a riešenia komplexných služieb pre našich klientov, poskytuje aj služby spojené s financovaním nehnuteľnosti. Máme pre Vás kvalitného hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám pomôže vybaviť hypotéku a vyberie pre Vás tú najlepšiu banku. Využitím tejto služby sa celý proces výrazne zjednoduší a urýchli. Všetko máte „pod jednou strechou“ o nič sa nemusíte starať, pretože našou úlohou je zabezpečiť  hladký a bezproblémový priebeh.

Samozrejmosťou je zrealizovanie poistenia nehnuteľnosti v súčinnosti s Vami. Sami si z ponúkaných možností vyberiete poisťovňu, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Navyše máme pre Vás pripravený bonus – preplatenie vypracovania  znaleckého posudku v prípade využitia realitných aj hypotekárnych služieb.

V oblasti financovania spolupracujeme so spoločnosťou FinGo.

Predstavenie spoločnosti FinGo:

FinGo je prosperujúca a inovatívna  finančná spoločnosť, ktorá sa v mimoriadne krátkom čase dokázala presadiť na finančnom trhu a po necelých 3 rokoch fungovania sa zariadila medzi TOP 5 spoločností na Slovensku.

FinGO v roku 2020  dosiahlo historické obchodné výsledky a vďaka medziročnému rastu o 40 % významne posilnilo pozíciu na trhu. Napriek pandémii sa podarilo sprostredkovať hypotekárne úvery v objeme viac ako pol miliardy € pre viac ako 6 000 spokojných klientov.